Zakletá Charlota 1.díl

28. října 2007 v 12:07 | Ukecana16
Ahoj, jsem Charlota a jsme smířená s tím že do smrti budu sama. Ale namám nic vzdávat říká mi pořád mamka. Je mi 16 a chodím na prestižní školu. Známky nic moc ale jako na to že jsem opak šprta tak dobrý. Ani ostatní nejsou šprti řekla bych že jsem zábavná a proto jsem v kolektivu. Mám vysoký charakter proto když hrajeme nějakou hru tak jsem vždy hlavní postava. Ale ted se vrátíme k realitě. Dnes mám hlídat bratra a sestru jsou batolata a mamka mi řekla jestli bych nechtěla ty prcky naučit mluvit. Ajá udělala zase pitomost řekla jsem že jo. No, tak jsem je učila mluvit a nejdřív jsem naučila mluvit Naomi. Naomi ale byla tak nesnesitelná. Pořád říkala. Potšebuju čůjat šegja. mam hlad šegja. Chtěla bych noví hrašky. a taky najísť....NAOMI přestan buzerovat. Radši bych chtěla abysy nemluvila ještě jedno slovo a zalepim ti pusu. A ja to šeknu mamínce. To asi jak když budeš mít zavazanou pusinku , Naominko.
No asi si to rozvážu. Víš?? A a a V tu chvíli jsem řekla tak a já jdu pro lepenku. Néééé nechoď já budu ho´d ná. Slibuješ. Jašně že šlibuju. Tak jo a budeš tady v klidu sedět a nepromluvíš ani slovo. Dobrá. Tak denny řekni já. áááá. ne to je začáteční písmeno od abecedy . Já po tobě chci já. Já. Skvělě tak ated řekni maminka. ´Maminka. Bravo a ted už ses naučil mluvit. A ted námj dej jídlo. šegja. Tak jo Naomi . Co chcete k jídlu? Buáky. Seš blbá Naomi to neskousnete. Já to šeknu mamince. Tak si to řekni. Stejně dostaneš vynadáno ty! Čóó´? JO.Někdo zazvonil. Do háje vrah. Hele denny kde ses naučil to slovo vrah. Já s epotaji díval na holol.
A proto si byl tak vyděšený že to na mě mamka svedla. Aši jo chybička se vloudila. Ale kdo je za dveřmi se dozvítě příště!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 karolína karolína | E-mail | 28. října 2007 v 12:55 | Reagovat

faktys sssssssuuuuuuuupprrrrrrrrr                              VENDY

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme že jste přišli! Vraťte se zase!