Takový (dalo by se říct)úvod

31. října 2007 v 17:31 | Ukecana16
The Sims 2
Příběh Švorců
Ahoj,
jsem Milan Švorc měl jsem tátu a mamku a bratra. Jenže už nemám. Rozplynulo se to před mýma očima. Když jsem byl batole..............víte co? Přesuneme se do mého dětství. Spadla mi hračka do bazénu byl to můj Pusík a já bez něho neusnul! Tatínek pro něj lezl ale..............vyndal ho jo, což o to..................ale on spadl do jezírka a já viděl jsem jak padal. Viděl jsem tátovu smrt.
Mamka byla smutná, já a v maminčině bříšku doufám i Tonda. Když jsem vyrostl kvuli tomuto zmatku jsem vyrostl špatně. V dětství byly všichni mím nepřítelem a dráždili mě. Narodil se Tondínek, rostl jako z vody. JÁ jenom rostl špatně, špatné vysvědčení a k mamce jsem se také nechoval nejlépe.
A z Tondy bylo batole. Ze mě teanger. Z mamky znovu těhotná žena. Ach jo, prokletej život. Jednoho rána ..........KDYŽ MĚLA MAKA PORODIT!....................Objevila se kostra a šla po mamince! Maminka zemřela. Já neuměl jsem se starat o dítě a tak mi Tondu vzali do dětsáku!
Byl jsem jako by v oblacích úplně někde pryč. K tomu mě vyhodili z práce kvůli špatným známkám. Pak jsem vyrostl ovšem zajímavé bylo že jsem vyrostl se žlutou aspirací.
Byl jsem jediný v Krasohlídkově sám.Krátké......takový ůvod jak vše bude vypadat ale vždy bude jinná rodina!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Andush Andush | Web | 22. prosince 2007 v 14:33 | Reagovat

pekny!!!Du se vrhnout na 1.dilek:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme že jste přišli! Vraťte se zase!