2.díl

31. října 2007 v 17:49 | Ukecana16
The Sims 2
Příběh Liliovi
Ahoj,
jsem dcera známého starosty Liliova pana Martina Liliova. Maminka mi zemřela když jsem byla batolátko, měla totiž mít nebo já měla mít sourozence ale neměla.
Mám jen sestru trosku někde v sociálním zařízení. Já už jsem dospělá a budu Vám vyprávět sve dětsví.
Jsem holka která se jmenuje Bibi. Jsem batole a zemřela mi matka asi před párkem dnů. Můj táta byl na dně a já když jsem to zjistila...........taky jsem byla na dně.
Na svoje narozeniny mi taťka dal dar že se oženil. Ale byla to taková slepice. Neuměla vařit, uklízet,opravovat, malovat, hrát nic. Když byl tatínek v práci macecha se se mnou hádala, přiměla mě podávat jídlo, uklízet a když tatínek přišel z práce bylo uklizeno. Tatínek pochválil nejvíce Lisu! A já byla jako blbá. Ale to se změní.
Já jsem jednoho dne pozvala do baráku pána který měl vzrušující oblibu a Lisa s ním začala chodit. Tatínek přijel a uviděl Lisu jak se muchluje s Bedřichem.
Vyhodil jí z domu a rozešel se s ní. Následovala Markétka tátova sekretářka. Byla super měla mě ráda, měla vrchol vaření fyzičky, uklízení, techniky no, prostě všeho. Jen kreativy měla o bod míň. Byla ale společenská, ochotná, hravá, hodná a čistotná a měla kočku Micku. Ovšem myslela jsem si že nemá chybičku jenže oni ji unesli mimozemšťané. Ach jo. Tatínek zemřel a já jsem byla zase nula. Najednou jsem vstala a byl ze mě teanger . Ale záhada na můj celý život byla jak se mohla jen tak na zem Markétka. A ještě větší byla těhotná narodila se jí holka a jmenovala se Lili. Lili Liliová opravdu super jméno.
Markétka se vdala za muže postavově urostlého. Mě ale donutili vystěhovat se a tak jsem se spolu z Mickou vystěhovala. Byla jsem bez domu na práhu silnice a stpovala jsem ale náhle jsem objevila ferrari ve kterém seděl muž mě souzen. Byl v košily a tvrdil že to tu nezná. Z těží jsem mu vysvětlila kdo jsem, odkaď, jak jsem se sem dostala. Když uslyšel o mé matce začal se strachovat. Já a záhadný řidič si mě vzal měli jsme trojčata 2 kluky a 1 holku.
Holka se jmenovala Hanička, kluk starší se jmenoval Toník a poslední děťátko se jmenovalo po tatínkovi Martin. Toník když vyrostl byl nejlepší kluk v celém Liliu.
Také to byl starostův syn. Když jsem byla známá starostka a na vrcholku přišla ke mě Markétka z jejím urostlím mužem a přišli mi poblahopřát k trojčatům( trochu pozdě né?) Byla jsem šťastná až na jeden den v mém životě. Ten den byl pro mě osudný. Jako vždy měl přijet z práce můj manžel ale nepřijel. Přijel jen vůz z urnou.
MŮJ MANŽEL ERDAN ZEMŘEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pak to ale zase vylepšil Martin on se ženil a vzal si Elišku Belfalholiovou. Měli tři syny a jednu dceru.
Aničku, Filipa, Tadeáše. Valentýna. Kdyby se kluci jinak nejmenovali, nikdo by je nerozeznal. Naštěstí byly věkově rozdílní. Byla sem dobrá babička i jako matka.
Když to Martin nezvládal vzpoměl si na mě a hned kluci poslechli. Říkával že jsem byla dobrá maminka a teď jsem dobrá babička. A slyšela jsem novinu Toník se prý bude ženit. Hanička měla taky spokojený život ale nikdy se nevdá. Má aspiraci bohatství a kdyby se vdala klesla by její aspirace o celých 5 000.
A já stará bába jsem ještě našla ve svém světě hvězdičku. Byla jsem na večeři z Haničkou a přišel slušný, dokonalý, zdvořilý číšník. Hned jsem se zamilovala. Pán se do mne ale nezamiloval a já se s ním nevdala. Toníkovi se narodila holčička Jolanka. Byla vzdělaná a jako batle už se učila při různých hrách a byla na vrcholu charisma a logiky jako dítě. Chodila pečlivě do školy a dostala se na prestižní školu. Když se Toníkovi narodila další dcera byla sice krásná ale líná, hloupá vyrostla špatně a už to s ní lítalo. V teenagerrovi jsme ji museli zamykat protože utíkala z domu. Šlo to lehce protože vždy když přišla domu šla do pokoje a Toník jí zavřel.
Snášela to špatně a jak dospěla odstěhovala se z domu. Našla si práci, vdala udělala vrchol obchodu, měla děti a byla šťastná. Nevěřily jsme.
Žily jsme šťaštně až do mého posledního dnu a to už si nepamatuji. (z oblaků)....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ........ ........ | 31. prosince 2007 v 10:26 | Reagovat

............nefandim nikomu!.............

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme že jste přišli! Vraťte se zase!