1. díl

31. října 2007 v 17:35 | Ukecana16
The Sims 2
Příběh Kapustů
Ahoj,
Jsem ILeš Kapusta a mám ženu Barboru a syna Jindru. Miluji svou ženu a chtěl bych s ní být až do konce života .................jsem si říkal když jsem byl ještě tlustý, hnusný černoch, z malinkatou aspirací (červenou).
No, prostě před hodně lety. Naše manželství se kousek po kousku hroutilo. Začalo to tím jak bláznilo počasí a já myslel že je den přitom byla noc. Moje bývalá manželka byla hodně spavá. Byl jsem zrovna v jednom našem podniku a zavolal mé manželce zvedla to a pravila: Pokouším se usnout ty blbče!!!!!
Já jsem se naštval a když jsem potkal ženu která se mi líbila hned jsem s ní začal flirtovat. Začal jsem posilovat, zhubl jsem dokonce sem měl fit postavu přebarvil jsem se na blonďáka. Až jsem měl těch rozdělaných párů více jednu svou oblíbenkyni jsem pozval k nám domů. Jindra byl vzhůru a protestoval tati né mamka spí a mohla by se probudit. Kašlal jsem na svého syna (kdo by taky nekašlal) Jindra v té době nic nevěděl protože do školy nechodil, kouřil, pil alkohol a propadal. Měl jsem tušení že o lásce nic vědět nebude. Zrovna jsem se z Terezou líbal když přišla Barbora.
Au, au jak to bolelo. Dala mi 2 pohlavky a odešla nahoru. Nevím, jako by se domlouvala z pánem bohem aby jí ten ošklivý sen vymazal z hlavy.
Asi jí odmítl protože přišla rozzuřená a začala na mě řvát,( znal jsem to když mi zaměstnaci dávali výpověd taky na mě řvali a cítil jsem že se žene něco špatného.)
Ano, měl jsem pravdu. Barbora se se mnou rozešla odjel jsem z domova. Byli jsme boháči z našich podniků a já ji nedal ani jeden. Vzal jsem všechny moje vydělané peníze a šel si hledat nový byt. Koupil jsem si parcelu docela obrovskou a postavil na ní palác. Přichystal jsem stůl pro dva , uvařil jsem palačinky, steaky, hovězí plátky, víno, lososy a to jen pro mou milovanou Terezu. Když jsem volal Tereze dvakrát za ní odpovídal záznamník. Jídlo vystydlo a tak jsem musel vše vařit znovu. Když jsem volal na potřetí už to zvedla a já jí pozval. Sedli jsme si ke stlou pojedli jsme a já jak jsme spolu potančily jsem ji požádal o ruku a ona? S radostí si nasadila prstýnek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ani jsem nedýchal. Vzali jsme se, adoptvali si kluka a holčičku dvojčátka a jsme měli mega párty pozvali jsme i upíry ale ty se proměnili v netopíry a uletěli protože byl den. Byla to Komtesa Edita a Hrabě Ferdinand. Slyšel jsem o tom že v domě imíšek byl ohromný požár a zděsil jsem se (byl to totiž můj bývalý byt.) Prý zemřela osoba a byl to Jindra. Po mé platinové aspirci díky svatbě s Terezou mi zase klesla aspirace na nulu. Byl jsem nula. Nejhorší ale bylo že Tereza vše co jsem povídal já ji a ještě hůř že jsem nula atd. Vyslepičila to kamarádkám z univerzity. Nevydržel jsem to a ona a já jsme se začali hádat. Prali jsme se a .........no, prostě bylo to hrozné. Já jsem se z Terezou rozešel. Moje holka a kluk utekly z domova.
Byl jsem na dně a abych měl peníze musel jsem odevzdat všechny podniky až na jeden který jsem dal Tereze. Manžel Barbory (už se zase vdala) si to se mnou šel vyřídit zmlátil mě a já musel jít do práce. Nikde mě nebrali jen v jedné práci kde byli dva ředitelé moje bývalá žena z jejím mužem. Já jsem nastoupil a bylo to nefér manželka tomu muži povidala: Muč ho on si to zaslouží a já jsem makal byl jsem jako uklízeč a měl jsem být jako generální ředitel. Když jsem měl jen o jedno políčko jít nahoru byl jsem tak unavený že jsem to odmítl. V mé hlavě to bzučelo měl jsem jen 14§ a chodili za mnou lidi kteří mi brali z domu mé cenosti. Neplatil jsem účty, pil jsem a kouřil. Barbora byla na vrcholu a já jenom vzpomínka. Ale ještě jsem se nevzdal. Přišla hvězdička na mojí oblohu. Byla Anička moje ztracená dcerka. Zdělila mi že Aleše přejelo auto a že se vrátila pro pomoc, že Aleš zemřel a ona neví co dělat a že u mě chce zůstat. Anička měla výborné známky a tak chodila na prestižní školu.
Přál jsem si pořád dělat něco z Aničkou a tak jsme se stali přítelé nejlepší přítelé a pak jsme zase spojily rodinný svazek. Z Aničky se stala dospělá a udělala vrchol obchodu takže vyšoupla Barboru z Tonduchem. Byly jsme čím dál bohačí a bohačí, bohačí , bohačí až jsme koupily zase všechny moje podniky a viděl jsem že všechno ta moje žena bArbora zničila. Ale mi z Aničkou jsme vše dali do pořádku. Šli jsme z Aničkou zrovna do vybraných restaurací a potkali jsme Barboru z Tonduchem. Barbora mě vyděla šťastného a úplně zkolabovala. Tereza se dozvěděla o Aničce a požádala mě o ruku ale já odmítl. Vysvětlil jsem Anně že to tak muselo být a Anna to pochopila žily jsme spollu a už se nám doufá nic nepřihodí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Andush Andush | Web | 22. prosince 2007 v 14:48 | Reagovat

super krasny pribehy ale davej tam naky fotky!!

2 Leila Leila | E-mail | Web | 17. ledna 2008 v 17:35 | Reagovat

Jj,fotky by to chtělo to určo !!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme že jste přišli! Vraťte se zase!